Copyright
|
Warsztaty interpersonalne
Trening interpersonalny - 30 godzin - przeznaczony w szczególności dla kobiet, które nie radzą sobie z funkcjonowaniem w życiu społecznym, w grupie, efektywnym działaniu. Prowadzony będzie przez dwie terapeutki dla 10 kobiet w piątki od 18:00 do 20:00 od 7 września do 14 grudnia 2012, zapisy i rekrutacja -konsultacje dla osób chętnych do udziału prowadzone będą w lipcu i sierpniu we wtorki od 16:00 - 17:00 w biurze fundacji
Uczestniczki :
- lepiej poznają siebie
- zyskają większą świadomość swoich relacji z ludźmi
- poznają swoje zasoby, mocne strony i ograniczenia
- nauczą się rozpoznawać i wyrażać emocje
- nauczą się dawania i otrzymywać informacje zwrotne
- nauczą się rozumienia swojego funkcjonowania w grupie
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (6 wejścia) tutaj!
|
|